Halliwick w Polsce Halliwick w Polsce
Forum dyskusyjne osób związanych z wykorzystywaniem zasad Koncepcji Halliwick w nauce pływania.
Halliwick w Polsce
FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  GalerieGalerie  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Watsu 2 - Krynica, 25-30.03.2008 - wrażenia

 
Odpowiedz do tematu    Forum Halliwick w Polsce Strona Główna -> WATSU
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Ulacha




Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 103
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 17:26, 01 Kwi 2008    Temat postu: Watsu 2 - Krynica, 25-30.03.2008 - wrażenia

Kurs Watsu 2 w marcu 2008 przeszedł do historii. Dla mnie był niesamowity, był podobnie intensywny jak Watsu 1, choć teraz czułem się lepiej (fizycznie i psychicznie). Na "1" było wszystko nowe, tutaj dodawaliśmy nowe sekwencje do tego co już znamy. Podczas całego kursu czułem się bardziej zrelaksowany i rozluźniony niż podczas "1". Dwa dni przed wyjazdem, po wieczornej sesji z Jurgitą poczułem, że coś niesamowitego zaczyna się dziać w moim ciele i w mojej duszy. Tak jakbym odzyskiwał połączenie między sercem, a głową. Rozluźnienie i relaks (szczególnie w odcinku szyjnym) trwało i trwało.. i w zasadzie tak trwa do dzisiaj. Po tylu sesjach, gdy leżałem na wodzie, na własnej skórze przekonałem się że Watsu działa. Wróciłem dziś do swojej pracy, do biura i patrzę zupełnie inaczej na świat niż przed tym kursem (to nie żarty Smile I żartem nie jest również fakt, że po tym kursie czuję się lepiej niż po wyjeździe na Hawaje Smile

Mamy teraz sporo do ćwiczenia. Jeśli ktoś chce zagłębić się w szczegóły jest naprawdę sporo do zrobienia, szczególnie jeśli chodzi o pracę w siodle (twarz, szyja, ramię), o pracę na brzuchu (hara), o pracę przy kręgosłupie (na meridianie pęcherza moczowego). Teraz mam przynajmniej motywację, aby zgłębiać przebieg meridianów i konkretnych punktów tsubo. Dużo, dużo do nauczenia. Dużo do przepracowania. I dużo do doświadczenia. Teraz jestem już przekonany, że dobrze jest, że aby zrobić tytuł Watsu Practicionera trzeba mieć zrobionych minimum 250 godzin kursów. Czyli ja w zasadzie nie jestem jeszcze nawet w połowie. Ale to dobrze. Bo do tego trzeba dojrzeć i przepracować konkretną ilość sesji na różnych osobach. Bo Watsu to nie tylko praca na innych, ale również na sobie. I to jest chyba w tym najfajniejsze Smile

pozdrawiam wszystkich Smile
Adam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
midaro
Administrator



Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 113
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 21:49, 01 Kwi 2008    Temat postu:

A oto uczestnicy kursu watsu2.

By [link widoczny dla zalogowanych], shot with [link widoczny dla zalogowanych]
A tak to wyglądało

By [link widoczny dla zalogowanych], shot with [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
midaro
Administrator



Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 113
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Śro 22:01, 02 Kwi 2008    Temat postu:

Proponuję zaglądnąć na: [link widoczny dla zalogowanych]
Adam i co powiesz? Ładnie się prezentujemy, nie? Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Adam Ulacha




Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 103
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 9:14, 03 Kwi 2008    Temat postu:

No ciekawe.. to jest strona robiona przez Jurgitę? I skąd tam nasze zdjęcie? Smile I jak to znalazłeś? Smile I w ogóle jak to Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Mirek
Administrator



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Czw 21:25, 03 Kwi 2008    Temat postu:

Ha!
No Panowie!
Też w głowę zachodzę skąd tam to zdjęcie?
Autora znam bo to.....moja fota.
Ale jak tam dotarło?
W sumie zasadę ja przynajmniej mam taką że jeśli chodzi o foty to jeśli nie są wykorzystane do celów komercyjnych to nie protestuję (choć miło by było miec podpis kto to strzelił)
Pozdrawiam!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
midaro
Administrator



Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 113
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pią 21:47, 04 Kwi 2008    Temat postu:

Więc ujmę to tak. Jest to strona Jurgity (od niej dostałem ten adres). Autorem zdjęcia jest Mirek. Ja go tylko nieznacznie obrobiłem i dodałem ramki. Umieściłem na prywatnej galerii, do której kod dostali wszyscy uczestnicy kursu październikowego Watsu1. Pewnie stąd Jurgita zamieściła zdjęcie. Mam nadzieję, że wszystko jest o.k.? W końcu wszystko zostaje w rodzinie Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Kisame




Dołączył: 23 Sty 2019
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 12:41, 29 Sty 2019    Temat postu:

Uzyskaj dobrą radę, dziękuję bardzo

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Halliwick w Polsce Strona Główna -> WATSU Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Arthur Theme
Regulamin