Halliwick w Polsce Halliwick w Polsce
Forum dyskusyjne osób związanych z wykorzystywaniem zasad Koncepcji Halliwick w nauce pływania.
Halliwick w Polsce
FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  GalerieGalerie  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

witam wszystkich ;)

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Halliwick w Polsce Strona Główna -> Przywitaj się.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina




Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 23:58, 10 Kwi 2013    Temat postu: witam wszystkich ;)

Jestem studentka fizjoterapii I roku magisterki na AWF Katowice, kurs ukończyłam 2 lata temu we wrześniu. Nieubłagalnie zbliża się czas na rozpoczęcie pisania pracy. Mam promotora, który jest również po tej koncepcji i się ucieszył jak zaproponowałam prace na ten temat. Jednakże pojawia się pytanie.. czy jest wystraczająco materiałów na ten temat. Przeglądam od jakiegoś czasu internet i wydaje mi się, że jest dość ciężko. Proszę o jakąś pomoc, doradzenie Wink Pozdrawiam Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Anna




Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 191
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 0:05, 11 Kwi 2013    Temat postu:

Cześć Karolina,
artykułów jest kilka w języku polskim, skrypt z kursu, dużo artykułów w języku angielskim, książki o tematyce pływania, środowiska wodnego, fizjologii, pedagogiki, psychologi też są przydatne. Wszystko zależy od tego jaki konkretny temat pracy wybierzesz, bo na Halliwick można patrzeć "z 1000 stron".
Proszę przekaż pozdrowienia dr Krzysztofowi M.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Halliwick w Polsce Strona Główna -> Przywitaj się. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Arthur Theme
Regulamin